32274 Matgrupp. Bord med iläggsskiva & 4 stolar.

32274a_8dc6b6ee4c5a6eb_med.jpeg
  • 32274a_8dc6b6ee4c5a6eb_sm.jpeg
  • 32274b_8dc6b6ee6376088_sm.jpeg
  • 32274c_8dc6b6ee8e7a54e_sm.jpeg
  • 32274d_8dc6b6eea89789c_sm.jpeg
  • 32274e_8dc6b6eecc79db0_sm.jpeg
  • 32274f_8dc6b6eee71bc1c_sm.jpeg
  • 32274g_8dc6b6eefae0962_sm.jpeg
  • 32274h_8dc6b6ef16806fa_sm.jpeg
  • 32274i_8dc6b6ef37d15a3_sm.jpeg
  • 32274j_8dc6b6ef549cd4d_sm.jpeg
  • 32274k_8dc6b6ef77f8f41_sm.jpeg
  • 32274l_8dc6b6ef93c8ad5_sm.jpeg
  • 32274m_8dc6b6efb28709b_sm.jpeg

Bord mäter ca: 75,5cm högt & 100x157cm.

Iläggsskiva mäter ca: 42cm bred.

Stolar mäter ca: 95cm höga, 47cm breda & 46cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK