32412 Trälåda, kolhämtare i mässing & kaffekanna i koppar.

32412a_8dc700b2a85739b_med.jpeg
  • 32412a_8dc700b2a85739b_sm.jpeg
  • 32412b_8dc700b2dc58215_sm.jpeg
  • 32412c_8dc700b348a73e3_sm.jpeg
  • 32412d_8dc700b36ce911a_sm.jpeg
  • 32412e_8dc700b38f49a7a_sm.jpeg
  • 32412f_8dc700b3b2bf699_sm.jpeg
  • 32412g_8dc700b3dcc0246_sm.jpeg
  • 32412h_8dc700b40188d87_sm.jpeg
  • 32412i_8dc700b41db690d_sm.jpeg
  • 32412j_8dc700b439b9383_sm.jpeg
  • 32412k_8dc700b45b7f718_sm.jpeg
  • 32412l_8dc700b47d5498b_sm.jpeg
  • 32412m_8dc700b49eb4440_sm.jpeg
  • 32412n_8dc700b4bc3214a_sm.jpeg
  • 32412o_8dc700b4de67b36_sm.jpeg
  • 32412p_8dc700b5024a61a_sm.jpeg
  • 32412q_8dc700b5237a3fe_sm.jpeg
  • 32412r_8dc700b5440c690_sm.jpeg
  • 32412s_8dc700b5675e7b6_sm.jpeg
  • 32412t_8dc700b589a454c_sm.jpeg

Bruksslitage, bucklor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK