32476 MARIANNE WESTMAN "Anemon", 7 Flata tallrikar & 5 djupa tallrikar, Rörstrand.

32476a_8dc71c019ad23e1_med.jpeg
  • 32476a_8dc71c019ad23e1_sm.jpeg
  • 32476b_8dc71c01d816eaf_sm.jpeg
  • 32476c_8dc71c020a171e8_sm.jpeg
  • 32476d_8dc71c022ff17fa_sm.jpeg
  • 32476e_8dc71c024b89c85_sm.jpeg
  • 32476f_8dc71c026b11f77_sm.jpeg
  • 32476g_8dc71c028d27076_sm.jpeg
  • 32476h_8dc71c02ab2d387_sm.jpeg
  • 32476i_8dc71c02c6bce36_sm.jpeg
  • 32476j_8dc71c02e3c3da0_sm.jpeg

Mäter ca: 19 & 24cm i diam.

Bestikrepor, bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK