32914 Pelarbord.

32914a_8dc807961616195_med.jpeg
  • 32914a_8dc807961616195_sm.jpeg
  • 32914b_8dc807962cc4643_sm.jpeg
  • 32914c_8dc80796475b9ee_sm.jpeg
  • 32914d_8dc807965c6af12_sm.jpeg
  • 32914e_8dc807966c1cde5_sm.jpeg
  • 32914f_8dc807967d3cfdc_sm.jpeg
  • 32914g_8dc807968f60aac_sm.jpeg
  • 32914h_8dc807969d5fc50_sm.jpeg

Mäter ca: 57,5 cm högt & 51x70cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav & avslag på kanten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK