32978 NILS KÄHLER. Vas, signerad, Danmark.

32978a_8dc83b07501952c_med.jpeg
  • 32978a_8dc83b07501952c_sm.jpeg
  • 32978b_8dc83b0769a5b0c_sm.jpeg
  • 32978c_8dc83b077f7cd23_sm.jpeg
  • 32978d_8dc83b07957b009_sm.jpeg
  • 32978e_8dc83b07a853da3_sm.jpeg
  • 32978f_8dc83b07b80f333_sm.jpeg

Mäter 19cm hög & 7,5cm i diam.

Krackeleringar under glasyren.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK