33053 2 Taljor/Block, Svenska Block AB, Göteborg, 1900-talet.

33053a_8dc86df51181d01_med.jpeg
  • 33053a_8dc86df51181d01_sm.jpeg
  • 33053b_8dc86df54e1c9ff_sm.jpeg
  • 33053c_8dc86df581f914e_sm.jpeg
  • 33053d_8dc86df5a7b203d_sm.jpeg
  • 33053e_8dc86df5c2894ef_sm.jpeg
  • 33053f_8dc86df5df447b9_sm.jpeg
  • 33053g_8dc86df5f736412_sm.jpeg
  • 33053h_8dc86df60e310c8_sm.jpeg
  • 33053i_8dc86df62181c63_sm.jpeg

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK