33310 Hallbyrå & spegel.

33310a_8dc911e6f51e85e_med.jpeg
  • 33310a_8dc911e6f51e85e_sm.jpeg
  • 33310b_8dc911e70558df3_sm.jpeg
  • 33310c_8dc911e71782c85_sm.jpeg
  • 33310d_8dc911e734e17ae_sm.jpeg
  • 33310e_8dc911e75b750b2_sm.jpeg
  • 33310f_8dc911e780c21a1_sm.jpeg

Byrå mäter ca: 68,5cm hög & 43x103cm.

Spegel mäter ca: 82x110cm.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK