33722 BREVKNIV, mässing, 1900-tal, handtag med emaljerat märke, blad med gravyr.

33722a_8dc9b283ab52243_med.jpeg
  • 33722a_8dc9b283ab52243_sm.jpeg
  • 33722b_8dc9b283af216a5_sm.jpeg
  • 33722c_8dc9b283b3f5b93_sm.jpeg
  • 33722d_8dc9b283b7e2649_sm.jpeg
  • 33722e_8dc9b283bba1a9e_sm.jpeg

Mäter ca: 29cm lång.

Mindre ytslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK