34005 Diverse glas. Bl.a Orrefors m.m.

34005a_8dca264e59e169a_med.jpeg
  • 34005a_8dca264e59e169a_sm.jpeg
  • 34005b_8dca264e8bb719f_sm.jpeg
  • 34005c_8dca264eb8581c6_sm.jpeg
  • 34005d_8dca264ee4a331b_sm.jpeg
  • 34005e_8dca264f0e2301c_sm.jpeg
  • 34005f_8dca264f3422847_sm.jpeg
  • 34005g_8dca264f56bd38b_sm.jpeg
  • 34005h_8dca264f75368ef_sm.jpeg
  • 34005i_8dca264f9343551_sm.jpeg
  • 34005j_8dca264fb2bdea6_sm.jpeg
  • 34005k_8dca264fd2832f3_sm.jpeg
  • 34005l_8dca264ff36a5ff_sm.jpeg
  • 34005m_8dca26501379739_sm.jpeg
  • 34005n_8dca265032130e1_sm.jpeg
  • 34005o_8dca26504933480_sm.jpeg
  • 34005p_8dca26505e8e5e3_sm.jpeg
  • 34005q_8dca265078e7bf7_sm.jpeg
  • 34005r_8dca2650922d2a0_sm.jpeg
  • 34005s_8dca2650ad8cf1e_sm.jpeg
  • 34005t_8dca2650c9bfa49_sm.jpeg
  • 34005u_8dca2650e9e0879_sm.jpeg
  • 34005v_8dca26510815a60_sm.jpeg
  • 34005x_8dca265124c7b21_sm.jpeg
  • 34005y_8dca2651409d41c_sm.jpeg
  • 34005z_8dca26515d49524_sm.jpeg
  • 34005A_8dca265178fbc3f_sm.jpeg
  • 34005B_8dca26518fd5168_sm.jpeg

Bruksslitage, nagg förekommer.

Smuts.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK