34030 SVANTE SKOGH. Stol, teak, Breox, 1960-talet.

34030a_8dca4a1f941d1c2_med.jpeg
  • 34030a_8dca4a1f941d1c2_sm.jpeg
  • 34030b_8dca4a1fbe31518_sm.jpeg
  • 34030c_8dca4a1fe49bff1_sm.jpeg
  • 34030d_8dca4a2007ccdea_sm.jpeg
  • 34030e_8dca4a20222ffc9_sm.jpeg
  • 34030f_8dca4a203e34a43_sm.jpeg
  • 34030g_8dca4a2056b8875_sm.jpeg
  • 34030h_8dca4a20700ed06_sm.jpeg
  • 34030i_8dca4a2094fcaf1_sm.jpeg

Mäter ca: 75cm hög, 49cm bred & 43cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK