34565 Vrilskål, Signerad & daterad 1981.

34565a_8dcb0667f6b335f_med.jpeg
  • 34565a_8dcb0667f6b335f_sm.jpeg
  • 34565b_8dcb06681011828_sm.jpeg
  • 34565c_8dcb06682914907_sm.jpeg
  • 34565d_8dcb06683b2104b_sm.jpeg
  • 34565e_8dcb06684d4ab3b_sm.jpeg
  • 34565f_8dcb066865d45e8_sm.jpeg
  • 34565g_8dcb06687bcc1a2_sm.jpeg
  • 34565h_8dcb066891a7534_sm.jpeg

Mäter ca: 10cm hög & 22x24cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK