34741 2 Taklampor. Plåt, Troligtvis Danska.

34741a_8dcb5645294f241_med.jpeg
  • 34741a_8dcb5645294f241_sm.jpeg
  • 34741b_8dcb564554ff8ef_sm.jpeg
  • 34741c_8dcb56457ef1560_sm.jpeg
  • 34741d_8dcb564598e263a_sm.jpeg
  • 34741e_8dcb5645b2fcb98_sm.jpeg

Ej funktionstestade.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK