34784 Golvlampa. 2 Armad.

34784a_8dcb6224e4deee8_med.jpeg
  • 34784a_8dcb6224e4deee8_sm.jpeg
  • 34784b_8dcb62250b5539c_sm.jpeg
  • 34784c_8dcb62252889d27_sm.jpeg
  • 34784d_8dcb622541f9a14_sm.jpeg
  • 34784e_8dcb62255c6dc68_sm.jpeg
  • 34784f_8dcb62258836959_sm.jpeg
  • 34784g_8dcb6225b9cca22_sm.jpeg
  • 34784h_8dcb6225ee7013e_sm.jpeg
  • 34784i_8dcb622619649c1_sm.jpeg
  • 34784j_8dcb622644d26ef_sm.jpeg
  • 34784k_8dcb62267124772_sm.jpeg
  • 34784l_8dcb62269a1e192_sm.jpeg
  • 34784m_8dcb6226c2aa8d0_sm.jpeg
  • 34784n_8dcb6226eafa9d8_sm.jpeg
  • 34784o_8dcb62270860a30_sm.jpeg
  • 34784p_8dcb62272d15f36_sm.jpeg
  • 34784q_8dcb622757bce33_sm.jpeg
  • 34784r_8dcb622790eca04_sm.jpeg
  • 34784s_8dcb6227c4c3daf_sm.jpeg

Skärmarna är smutsiga, fläckiga och dammiga.

Funktion okänd.

Fanerskador finns.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK