34788 Cirkelsåg. Festool.

34788a_8dcb621a56037f1_med.jpeg
  • 34788a_8dcb621a56037f1_sm.jpeg
  • 34788b_8dcb621a6e03cb9_sm.jpeg
  • 34788c_8dcb621a9748202_sm.jpeg
  • 34788d_8dcb621abfae2d0_sm.jpeg
  • 34788e_8dcb621ae0fd31b_sm.jpeg
  • 34788f_8dcb621afdf5484_sm.jpeg
  • 34788g_8dcb621b21d36fc_sm.jpeg
  • 34788h_8dcb621b44a9b81_sm.jpeg
  • 34788i_8dcb621b77974f8_sm.jpeg
  • 34788j_8dcb621b9b3436e_sm.jpeg
  • 34788k_8dcb621bbe23aa9_sm.jpeg
  • 34788l_8dcb621be86ae3f_sm.jpeg
  • 34788m_8dcb621c1563775_sm.jpeg
  • 34788n_8dcb621c3deffe0_sm.jpeg
  • 34788o_8dcb621c5e48fc0_sm.jpeg
  • 34788p_8dcb621c8484f58_sm.jpeg
  • 34788q_8dcb621cbcfd719_sm.jpeg
  • 34788r_8dcb621ceb0a431_sm.jpeg
  • 34788s_8dcb621d1010f2c_sm.jpeg
  • 34788t_8dcb621d3141f8c_sm.jpeg
  • 34788u_8dcb621d578f815_sm.jpeg

Fungerar vid test.

Bruksslitage.

Lådan har flera skador.

Sladd behöver bytas, fixas.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK