34793 Matgrupp. Furu, bord & 6 stolar, samtida.

34793a_8dcb6e7896e3338_med.jpeg
  • 34793a_8dcb6e7896e3338_sm.jpeg
  • 34793b_8dcb6e78c8daca3_sm.jpeg
  • 34793c_8dcb6e78f08a314_sm.jpeg
  • 34793d_8dcb6e79192ab03_sm.jpeg
  • 34793e_8dcb6e7941d7b88_sm.jpeg
  • 34793f_8dcb6e79627f32f_sm.jpeg
  • 34793g_8dcb6e7981d08c1_sm.jpeg
  • 34793h_8dcb6e799ebc1e1_sm.jpeg
  • 34793i_8dcb6e79b75bde8_sm.jpeg
  • 34793j_8dcb6e79d780dda_sm.jpeg
  • 34793k_8dcb6e79fc2aeb6_sm.jpeg
  • 34793l_8dcb6e7a1e04870_sm.jpeg
  • 34793m_8dcb6e7a45361ec_sm.jpeg
  • 34793n_8dcb6e7a6c86aeb_sm.jpeg
  • 34793o_8dcb6e7a913b120_sm.jpeg

Matbord mäter ca: 74,5cm högt & 100x160cm.

Stolar mäter ca: 96cm höga, 47cm breda & 47cm i sitthöjd.

Bordet saknar iläggskiva.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Stolarna behöver spännas.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK