35125 Mindre äldre hylla. Rokoko-stil.

35125a_8dcc06377058597_med.jpeg
  • 35125a_8dcc06377058597_sm.jpeg
  • 35125b_8dcc063792a923f_sm.jpeg
  • 35125c_8dcc0637b637933_sm.jpeg
  • 35125d_8dcc0637d3061a5_sm.jpeg
  • 35125e_8dcc0637ee4cd78_sm.jpeg
  • 35125f_8dcc0638123a9d1_sm.jpeg
  • 35125g_8dcc06383608e2c_sm.jpeg
  • 35125h_8dcc063855b702e_sm.jpeg
  • 35125i_8dcc06387616557_sm.jpeg

Mäter ca: 90cm hög & 21x80cm.

Bruks/åldersslitage, repor, märken, färgbortfall, saknas något blad på ornamenten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK