35251 Oidentifierad konstnär. Olja på pannå, signerad ATKINS.

35251a_8dcc38f67669c64_med.jpeg
  • 35251a_8dcc38f67669c64_sm.jpeg
  • 35251b_8dcc38f6ac75204_sm.jpeg
  • 35251c_8dcc38f6d2cab4f_sm.jpeg
  • 35251d_8dcc38f6fa6daf3_sm.jpeg
  • 35251e_8dcc38f7236f8b9_sm.jpeg
  • 35251f_8dcc38f74b4405a_sm.jpeg
  • 35251g_8dcc38f77173b2b_sm.jpeg

Rammått ca: 17,5x35,5cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK