35477 Chiffonje. 1800-talet.

35477a_8dcc82eb1297906_med.jpeg
  • 35477a_8dcc82eb1297906_sm.jpeg
  • 35477b_8dcc82eb2986fff_sm.jpeg
  • 35477c_8dcc82eb460c84e_sm.jpeg
  • 35477d_8dcc82eb6061260_sm.jpeg
  • 35477e_8dcc82eb6e9f596_sm.jpeg
  • 35477f_8dcc82eb8491e82_sm.jpeg
  • 35477g_8dcc82eba1ef555_sm.jpeg
  • 35477h_8dcc82ebbcfd2a5_sm.jpeg
  • 35477i_8dcc82ebd269abc_sm.jpeg
  • 35477j_8dcc82ebe3a6175_sm.jpeg

Mäter ca: 149cm hög & 51x100cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, skav.

Skåpsdörr ligger löst.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK