35799 3 Dockor. Heubach Köppelsdorf, biskviporslin, 1900-talets första hälft.

35799a_8dcd1b98613efd0_med.jpeg
  • 35799a_8dcd1b98613efd0_sm.jpeg
  • 35799b_8dcd1b9876e1b62_sm.jpeg
  • 35799c_8dcd1b98a5a98cb_sm.jpeg
  • 35799d_8dcd1b98bbff5ee_sm.jpeg
  • 35799e_8dcd1b98ca57f7b_sm.jpeg
  • 35799f_8dcd1b98d730c9d_sm.jpeg
  • 35799g_8dcd1b98e529a71_sm.jpeg
  • 35799h_8dcd1b98f4263da_sm.jpeg
  • 35799i_8dcd1b98ffbc7b8_sm.jpeg
  • 35799j_8dcd1b990caf647_sm.jpeg
  • 35799k_8dcd1b991f5b2aa_sm.jpeg
  • 35799l_8dcd1b992d678a2_sm.jpeg
  • 35799m_8dcd1b9937f9721_sm.jpeg
  • 35799n_8dcd1b99461e68d_sm.jpeg
  • 35799o_8dcd1b9957ae2cd_sm.jpeg
  • 35799p_8dcd1b996ac52f2_sm.jpeg
  • 35799q_8dcd1b997c779eb_sm.jpeg
  • 35799r_8dcd1b998f0a692_sm.jpeg
  • 35799s_8dcd1b999f4d893_sm.jpeg
  • 35799t_8dcd1b99af48d88_sm.jpeg
  • 35799u_8dcd1b99be4a1ff_sm.jpeg
  • 35799v_8dcd1b99cbd7b01_sm.jpeg
  • 35799x_8dcd1b99d99ddf2_sm.jpeg
  • 35799y_8dcd1b99ec8af00_sm.jpeg
  • 35799z_8dcd1b99feee1a8_sm.jpeg
  • 35799A_8dcd1b9a10d25b4_sm.jpeg
  • 35799B_8dcd1b9a226e9f8_sm.jpeg
  • 35799C_8dcd1b9a33167bc_sm.jpeg
  • 35799D_8dcd1b9a4a3bff9_sm.jpeg

Längsta mäter ca: 63cm.

Bruksslitage, sprickor, fingrar avslagna, fläckar och märken, hår sitter löst.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK