35831 4 Elefanter, Troligtvis Gefle.

35831a_8dcd2fb446cddc0_med.jpeg
  • 35831a_8dcd2fb446cddc0_sm.jpeg
  • 35831b_8dcd2fb462eb7df_sm.jpeg
  • 35831c_8dcd2fb48605b88_sm.jpeg
  • 35831d_8dcd2fb4a6de70e_sm.jpeg
  • 35831e_8dcd2fb4c7cbfee_sm.jpeg
  • 35831f_8dcd2fb4e77b609_sm.jpeg
  • 35831g_8dcd2fb50741160_sm.jpeg
  • 35831h_8dcd2fb5204c41d_sm.jpeg
  • 35831i_8dcd2fb53b675d0_sm.jpeg
  • 35831j_8dcd2fb557a58ed_sm.jpeg
  • 35831k_8dcd2fb56f93f21_sm.jpeg
  • 35831l_8dcd2fb58ebd68b_sm.jpeg
  • 35831m_8dcd2fb5a8dde7d_sm.jpeg
  • 35831n_8dcd2fb5c0fc2a7_sm.jpeg
  • 35831o_8dcd2fb5d8ffcd6_sm.jpeg
  • 35831p_8dcd2fb5f13199d_sm.jpeg
  • 35831q_8dcd2fb60c878d2_sm.jpeg
  • 35831r_8dcd2fb6251aab5_sm.jpeg
  • 35831s_8dcd2fb63c11a32_sm.jpeg
  • 35831t_8dcd2fb659dd746_sm.jpeg
  • 35831u_8dcd2fb670e5143_sm.jpeg
  • 35831v_8dcd2fb68ad4912_sm.jpeg
  • 35831x_8dcd2fb6a7cd424_sm.jpeg
  • 35831y_8dcd2fb6c5af4d5_sm.jpeg
  • 35831z_8dcd2fb6e62e1e9_sm.jpeg
  • 35831A_8dcd2fb700e5511_sm.jpeg
  • 35831B_8dcd2fb717ffd2b_sm.jpeg
  • 35831C_8dcd2fb72f72191_sm.jpeg
  • 35831D_8dcd2fb74712161_sm.jpeg
  • 35831E_8dcd2fb75f2aee1_sm.jpeg
  • 35831F_8dcd2fb77fd9379_sm.jpeg

Mäter ca: 9,5-17cm höga.

Glasyrnagg på fötterna av dom mindre.

En stor har spricka i snabeln.

Krackeleringar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK