35933 GINO MANCA. Trädgårds-skulptur / fontän, patinerad stengods, signerad.

35933a_8dcd4b552fd0285_med.jpeg
  • 35933a_8dcd4b552fd0285_sm.jpeg
  • 35933b_8dcd4b555e7e99d_sm.jpeg
  • 35933c_8dcd4b558690042_sm.jpeg
  • 35933d_8dcd4b55ab97739_sm.jpeg
  • 35933e_8dcd4b55cc73621_sm.jpeg
  • 35933f_8dcd4b55e33160c_sm.jpeg
  • 35933g_8dcd4b55fa7a97c_sm.jpeg
  • 35933h_8dcd4b56106c248_sm.jpeg

Mäter ca: 74cm hög.

Bruksslitage, märken, skav, avslag på fågeln.

Vattenpump ej funktionstestad.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK