36328 Stor keramik skål, spillkumsskål & vas Gabriel.

36328a_8dcde2a551eb0ab_med.jpeg
  • 36328a_8dcde2a551eb0ab_sm.jpeg
  • 36328b_8dcde2a56cbef37_sm.jpeg
  • 36328c_8dcde2a5893dd18_sm.jpeg
  • 36328d_8dcde2a5a13c697_sm.jpeg
  • 36328e_8dcde2a5c5ccf8c_sm.jpeg
  • 36328f_8dcde2a5ea73a34_sm.jpeg
  • 36328g_8dcde2a60c5d039_sm.jpeg
  • 36328h_8dcde2a62b7e8ef_sm.jpeg
  • 36328i_8dcde2a64a9d32b_sm.jpeg
  • 36328j_8dcde2a669ccfd2_sm.jpeg
  • 36328k_8dcde2a68bb13a4_sm.jpeg
  • 36328l_8dcde2a6a8e3487_sm.jpeg
  • 36328m_8dcde2a6c6ff71d_sm.jpeg
  • 36328n_8dcde2a6e613b41_sm.jpeg
  • 36328o_8dcde2a70246c8c_sm.jpeg
  • 36328p_8dcde2a71c20cf3_sm.jpeg
  • 36328q_8dcde2a739df261_sm.jpeg
  • 36328r_8dcde2a7560e5b5_sm.jpeg
  • 36328s_8dcde2a76f35731_sm.jpeg
  • 36328t_8dcde2a78760f25_sm.jpeg
  • 36328u_8dcde2a79ff54ae_sm.jpeg
  • 36328v_8dcde2a7b9c3853_sm.jpeg

Största mäter ca: 48cm i diam.

Bruksslitage, färgbortfall, vas är lagad/limmad.

Stora fatet har nagg på undersidan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK