36521 2 Stolar. "Axet", Gustaviansk stil, 1900-talet.

36521a_8dce37eeab849d2_med.jpeg
  • 36521a_8dce37eeab849d2_sm.jpeg
  • 36521b_8dce37eec618a9e_sm.jpeg
  • 36521c_8dce37eeed2eb25_sm.jpeg
  • 36521d_8dce37ef168a782_sm.jpeg
  • 36521e_8dce37ef3dcba44_sm.jpeg
  • 36521f_8dce37ef61a223f_sm.jpeg

Mäter ca: 98cm höga, 47cm breda & 47cm i sitthöjd.

Bruksslitage, färgbortfall & fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK