36940 Diverse. Bl.a Vrilskål, teak m.m.

36940a_8dcee8f5aa649e3_med.jpeg
  • 36940a_8dcee8f5aa649e3_sm.jpeg
  • 36940b_8dcee8f5d63136d_sm.jpeg
  • 36940c_8dcee8f606d474e_sm.jpeg
  • 36940d_8dcee8f637efc34_sm.jpeg
  • 36940e_8dcee8f66ef0b96_sm.jpeg
  • 36940f_8dcee8f6a20c06f_sm.jpeg
  • 36940g_8dcee8f6c937efb_sm.jpeg
  • 36940h_8dcee8f6e4557e8_sm.jpeg
  • 36940i_8dcee8f7000f3f5_sm.jpeg
  • 36940j_8dcee8f71ed682f_sm.jpeg
  • 36940k_8dcee8f73f0042c_sm.jpeg
  • 36940l_8dcee8f76060b5c_sm.jpeg
  • 36940m_8dcee8f78247d5c_sm.jpeg
  • 36940n_8dcee8f7a41c263_sm.jpeg
  • 36940o_8dcee8f7c0b7550_sm.jpeg
  • 36940p_8dcee8f7e39ee49_sm.jpeg
  • 36940q_8dcee8f8062e859_sm.jpeg
  • 36940r_8dcee8f8229cd57_sm.jpeg
  • 36940s_8dcee8f83d15435_sm.jpeg
  • 36940t_8dcee8f85a0088d_sm.jpeg
  • 36940u_8dcee8f879cf329_sm.jpeg
  • 36940v_8dcee8f89796abf_sm.jpeg
  • 36940x_8dcee8f8b8fe29a_sm.jpeg
  • 36940y_8dcee8f8d9c9f3d_sm.jpeg
  • 36940z_8dcee8f8f959387_sm.jpeg
  • 36940A_8dcee8f9194d3dd_sm.jpeg
  • 36940B_8dcee8f938dcce4_sm.jpeg
  • 36940C_8dcee8f9570abb5_sm.jpeg
  • 36940D_8dcee8f971350f3_sm.jpeg
  • 36940E_8dcee8f98beb713_sm.jpeg
  • 36940F_8dcee8f9aa9944a_sm.jpeg
  • 36940G_8dcee8f9c797f69_sm.jpeg
  • 36940H_8dcee8f9e81ff23_sm.jpeg
  • 36940I_8dcee8fa05643b3_sm.jpeg
  • 36940J_8dcee8fa2534302_sm.jpeg
  • 36940K_8dcee8fa4127005_sm.jpeg
  • 36940L_8dcee8fa57f84ec_sm.jpeg
  • 36940M_8dcee8fa70dbb67_sm.jpeg
  • 36940N_8dcee8fa8c503e9_sm.jpeg
  • 36940O_8dcee8faa4ff301_sm.jpeg
  • 36940P_8dcee8fac457301_sm.jpeg
  • 36940Q_8dcee8fae5857ef_sm.jpeg

Syskrin är skadat & saknar gångjärn.

Spånkorg har skador.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK