37060 Trädgårdsmöbler. 2 Bord & 6 hopfällbara stolar, trä, 1900-talet.

37060a_8dcf2caccc0c5d2_med.jpeg
  • 37060a_8dcf2caccc0c5d2_sm.jpeg
  • 37060b_8dcf2cacde4c186_sm.jpeg
  • 37060c_8dcf2cacfb1b923_sm.jpeg
  • 37060d_8dcf2cad0e5c570_sm.jpeg
  • 37060e_8dcf2cad270ec72_sm.jpeg
  • 37060f_8dcf2cad40cea3a_sm.jpeg
  • 37060g_8dcf2cad5b18b90_sm.jpeg
  • 37060h_8dcf2cad74f2155_sm.jpeg
  • 37060i_8dcf2cad8acb581_sm.jpeg
  • 37060j_8dcf2cada55c50c_sm.jpeg
  • 37060k_8dcf2cadbab3e89_sm.jpeg
  • 37060l_8dcf2cadd03063c_sm.jpeg

Avlångt bord mäter ca: 68cm högt & 85x130cm.'

Runt bord mäter ca: 69cm högt & 86cm i diam.

Stolarna mäter ca: 102cm höga, 63cm breda & 43cm i sitthöjd.

Bruksslitage, släckar, märken, färgbortfall, rostfläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK