37143 Katter.

37143a_8dcf4ef2e7418fc_med.jpeg
  • 37143a_8dcf4ef2e7418fc_sm.jpeg
  • 37143b_8dcf4ef30e02499_sm.jpeg
  • 37143c_8dcf4ef33a8d86f_sm.jpeg
  • 37143d_8dcf4ef36608884_sm.jpeg
  • 37143e_8dcf4ef394ee89c_sm.jpeg
  • 37143f_8dcf4ef3db800ad_sm.jpeg
  • 37143g_8dcf4ef3fa9b48f_sm.jpeg
  • 37143h_8dcf4ef41aeebbc_sm.jpeg
  • 37143i_8dcf4ef4331384c_sm.jpeg
  • 37143j_8dcf4ef44b5104a_sm.jpeg
  • 37143k_8dcf4ef46efcb55_sm.jpeg
  • 37143l_8dcf4ef4892d686_sm.jpeg
  • 37143m_8dcf4ef49f2d730_sm.jpeg
  • 37143n_8dcf4ef4be6cee6_sm.jpeg
  • 37143o_8dcf4ef4d470f5b_sm.jpeg
  • 37143p_8dcf4ef4f995f5d_sm.jpeg
  • 37143q_8dcf4ef51281abf_sm.jpeg
  • 37143r_8dcf4ef52a5fbee_sm.jpeg
  • 37143s_8dcf4ef544d2a19_sm.jpeg
  • 37143t_8dcf4ef567e067a_sm.jpeg
  • 37143u_8dcf4ef589aa174_sm.jpeg
  • 37143v_8dcf4ef5a44850c_sm.jpeg
  • 37143x_8dcf4ef5c6cb061_sm.jpeg
  • 37143y_8dcf4ef5e7d6494_sm.jpeg
  • 37143z_8dcf4ef607da458_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 19cm.

Färgbortfall, krackeleringar, nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK