37146 Katter. Bl.a Rosa Ljung m.m.

37146a_8dcf4f0c2f4ca04_med.jpeg
  • 37146a_8dcf4f0c2f4ca04_sm.jpeg
  • 37146b_8dcf4f0c3eabb5c_sm.jpeg
  • 37146c_8dcf4f0c5fe10ff_sm.jpeg
  • 37146d_8dcf4f0c8040537_sm.jpeg
  • 37146e_8dcf4f0c9657a52_sm.jpeg
  • 37146f_8dcf4f0cadde5be_sm.jpeg
  • 37146g_8dcf4f0cc9e7447_sm.jpeg
  • 37146h_8dcf4f0ce1a2a87_sm.jpeg
  • 37146i_8dcf4f0cf8e2597_sm.jpeg
  • 37146j_8dcf4f0d1802a99_sm.jpeg
  • 37146k_8dcf4f0d2dccc1d_sm.jpeg
  • 37146l_8dcf4f0d457e871_sm.jpeg
  • 37146m_8dcf4f0d5e5f7c5_sm.jpeg
  • 37146n_8dcf4f0d845952e_sm.jpeg
  • 37146o_8dcf4f0da4c3ba2_sm.jpeg
  • 37146p_8dcf4f0dd37def6_sm.jpeg
  • 37146q_8dcf4f0de9db475_sm.jpeg
  • 37146r_8dcf4f0e08b0274_sm.jpeg
  • 37146s_8dcf4f0e1f5ffe4_sm.jpeg
  • 37146t_8dcf4f0e348d33e_sm.jpeg
  • 37146u_8dcf4f0e48c24c0_sm.jpeg
  • 37146v_8dcf4f0e5d8fc14_sm.jpeg
  • 37146x_8dcf4f0e837ff2b_sm.jpeg
  • 37146y_8dcf4f0e99f0993_sm.jpeg
  • 37146z_8dcf4f0ffba92e6_sm.jpeg
  • 37146A_8dcf4f101a50978_sm.jpeg
  • 37146B_8dcf4f1034ffc93_sm.jpeg
  • 37146C_8dcf4f104f32def_sm.jpeg
  • 37146D_8dcf4f106779973_sm.jpeg
  • 37146E_8dcf4f107dd0863_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 20,5cm.

Färgbortfall, krackeleringar, nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK