37245 BODA SHOP. "Blåklint", 36 delar.

37245a_8dcf9a748835ce3_med.jpeg
  • 37245a_8dcf9a748835ce3_sm.jpeg
  • 37245b_8dcf9a74b81ce05_sm.jpeg
  • 37245c_8dcf9a74f184532_sm.jpeg
  • 37245d_8dcf9a7514e0f44_sm.jpeg
  • 37245e_8dcf9a753f16f26_sm.jpeg
  • 37245f_8dcf9a755f64a22_sm.jpeg
  • 37245g_8dcf9a757d77666_sm.jpeg
  • 37245h_8dcf9a75a231338_sm.jpeg
  • 37245i_8dcf9a75bcefabb_sm.jpeg
  • 37245j_8dcf9a75d16d027_sm.jpeg
  • 37245k_8dcf9a75ed2b1ca_sm.jpeg
  • 37245l_8dcf9a76052e445_sm.jpeg
  • 37245m_8dcf9a762c3cc29_sm.jpeg
  • 37245n_8dcf9a764633a1d_sm.jpeg
  • 37245o_8dcf9a7662c3f51_sm.jpeg
  • 37245p_8dcf9a7686244f1_sm.jpeg
  • 37245q_8dcf9a76a50cdf7_sm.jpeg
  • 37245r_8dcf9a76c338c89_sm.jpeg
  • 37245s_8dcf9a76e0a62e7_sm.jpeg
  • 37245t_8dcf9a77022f224_sm.jpeg
  • 37245u_8dcf9a771acb226_sm.jpeg
  • 37245v_8dcf9a77305f855_sm.jpeg

2 Kaffekoppar har nagg.

För övrigt i gott bruksskick.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK