37312 Skrivbord. Engelsk-stil, 1900-talet.

37312a_8dcfcd73942622c_med.jpeg
  • 37312a_8dcfcd73942622c_sm.jpeg
  • 37312b_8dcfcd73c63d23a_sm.jpeg
  • 37312c_8dcfcd73f047404_sm.jpeg
  • 37312d_8dcfcd741891670_sm.jpeg
  • 37312e_8dcfcd744417b35_sm.jpeg
  • 37312f_8dcfcd746be1671_sm.jpeg
  • 37312g_8dcfcd748359027_sm.jpeg
  • 37312h_8dcfcd74a0564fa_sm.jpeg
  • 37312i_8dcfcd74c84c161_sm.jpeg
  • 37312j_8dcfcd74ebc767f_sm.jpeg
  • 37312k_8dcfcd750cc84fc_sm.jpeg
  • 37312l_8dcfcd752c0d238_sm.jpeg
  • 37312m_8dcfcd7544e48b7_sm.jpeg

Mäter ca: 76,5cm högt & 77x136cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK