37405 Diverse glas, Bl.a Orrefors, äldre godisburk m.m.

37405a_8dcfe4b972f46ba_med.jpeg
  • 37405a_8dcfe4b972f46ba_sm.jpeg
  • 37405b_8dcfe4b9a17a68a_sm.jpeg
  • 37405c_8dcfe4b9babecd7_sm.jpeg
  • 37405d_8dcfe4b9cd9d915_sm.jpeg
  • 37405e_8dcfe4b9e0fb124_sm.jpeg
  • 37405f_8dcfe4b9f7ddcb8_sm.jpeg
  • 37405g_8dcfe4ba10dc26d_sm.jpeg
  • 37405h_8dcfe4ba23cf64f_sm.jpeg
  • 37405i_8dcfe4ba3c62a4e_sm.jpeg
  • 37405j_8dcfe4ba55db6e9_sm.jpeg
  • 37405k_8dcfe4ba69714ad_sm.jpeg
  • 37405l_8dcfe4ba7b02e0f_sm.jpeg
  • 37405m_8dcfe4ba8fadb08_sm.jpeg
  • 37405n_8dcfe4baa1a879c_sm.jpeg
  • 37405o_8dcfe4bab5d5982_sm.jpeg

Bruksslitage, godisburk har nagg & sprickor.

Kannan har glassjukan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK