37429 Gåbil. BRIO, 1900-talet.

37429a_8dcff393998aeba_med.jpeg
  • 37429a_8dcff393998aeba_sm.jpeg
  • 37429b_8dcff393b2eb3e8_sm.jpeg
  • 37429c_8dcff393d82e336_sm.jpeg
  • 37429d_8dcff393f9e3e80_sm.jpeg
  • 37429e_8dcff3941b56705_sm.jpeg
  • 37429f_8dcff39445e128a_sm.jpeg
  • 37429g_8dcff3947daab8d_sm.jpeg

Mäter ca: 32cm hög & 22x47cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK