30644 Bord & 2 stolar. Rokokostil, lackad björk.

30644a_8dc2f110940eaa8_med.jpeg
  • 30644a_8dc2f110940eaa8_sm.jpeg
  • 30644b_8dc2f110a0d18dc_sm.jpeg
  • 30644c_8dc2f110b110905_sm.jpeg
  • 30644d_8dc2f110c61cb35_sm.jpeg
  • 30644e_8dc2f110d5c86d6_sm.jpeg
  • 30644f_8dc2f110ee3abe1_sm.jpeg
  • 30644g_8dc2f111029d155_sm.jpeg
  • 30644h_8dc2f1110e498b7_sm.jpeg

Bord mäter ca: 77cm högt & 74cm i diam.

Stolar mäter ca: 99cm höga, 44cm breda & 46cm i sitthöjd.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK