30607 Terrin, karaff & Rawlink omformer 12V-230V.

30607a_8dc2e3178ec1dd7_med.jpeg
  • 30607a_8dc2e3178ec1dd7_sm.jpeg
  • 30607b_8dc2e317a0a98fa_sm.jpeg
  • 30607c_8dc2e317c623e33_sm.jpeg
  • 30607d_8dc2e317e3f1119_sm.jpeg
  • 30607e_8dc2e318070c5a2_sm.jpeg
  • 30607f_8dc2e3181ea075f_sm.jpeg
  • 30607g_8dc2e3182aa0be0_sm.jpeg
  • 30607h_8dc2e3183e5fcab_sm.jpeg
  • 30607i_8dc2e3185b4e06e_sm.jpeg

Bruksslitage, missfärgningar & krackeleringar på terrin.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK