30919 Matbord & 4 stolar. 1950-1960 talet.

30919a_8dc36d70ed38d01_med.jpeg
  • 30919a_8dc36d70ed38d01_sm.jpeg
  • 30919b_8dc36d71007c2f4_sm.jpeg
  • 30919c_8dc36d711d33cee_sm.jpeg
  • 30919d_8dc36d713f6865c_sm.jpeg
  • 30919e_8dc36d715ca606c_sm.jpeg
  • 30919f_8dc36d71822c73f_sm.jpeg
  • 30919g_8dc36d719b491a6_sm.jpeg
  • 30919h_8dc36d71adc994b_sm.jpeg
  • 30919i_8dc36d71c9aff2c_sm.jpeg
  • 30919j_8dc36d71e5f1813_sm.jpeg
  • 30919k_8dc36d720a9cf29_sm.jpeg
  • 30919l_8dc36d72302c374_sm.jpeg

Bord mäter 74cm högt & 78x130cm.

Stolar mäter ca: 86cm höga, 46cm breda & 43cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, skav, fläckar.

Bordskiva behöver behandlas.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK