31300 Jalusi/arkivskåp. 1900 talet.

31300a_8dc466d0a2175bc_med.jpeg
  • 31300a_8dc466d0a2175bc_sm.jpeg
  • 31300b_8dc466d0bd1f51e_sm.jpeg
  • 31300c_8dc466d0d987085_sm.jpeg
  • 31300d_8dc466d0eef7203_sm.jpeg
  • 31300e_8dc466d0fb2e58b_sm.jpeg
  • 31300f_8dc466d112fe8d2_sm.jpeg
  • 31300g_8dc466d12db1856_sm.jpeg
  • 31300h_8dc466d13c1c8b0_sm.jpeg

Mäter ca: 146cm högt & 41x104cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Saknas nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK