31543 Tidningsställ. Gulmetall, 1900-talets andra hälft.

31543a_8dc4f0d64428c51_med.jpeg
  • 31543a_8dc4f0d64428c51_sm.jpeg
  • 31543b_8dc4f0d66176ced_sm.jpeg
  • 31543c_8dc4f0d68d6d346_sm.jpeg
  • 31543d_8dc4f0d6b291396_sm.jpeg
  • 31543e_8dc4f0d6da2c6c6_sm.jpeg
  • 31543f_8dc4f0d6fbec5e5_sm.jpeg
  • 31543g_8dc4f0d723063c7_sm.jpeg
  • 31543h_8dc4f0d750c8864_sm.jpeg
  • 31543i_8dc4f0d780aa925_sm.jpeg
  • 31543j_8dc4f0d7a4d9411_sm.jpeg

Mäter ca: 45cm hög & 42cm bred.

Bruksslitage, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK