31626 Bockbord. 1900 talet, 2 iläggsskivor.

31626a_8dc53b620bee2ed_med.jpeg
  • 31626a_8dc53b620bee2ed_sm.jpeg
  • 31626b_8dc53b6236c12c0_sm.jpeg
  • 31626c_8dc53b625c0a106_sm.jpeg
  • 31626d_8dc53b62889006c_sm.jpeg
  • 31626e_8dc53b62b0da982_sm.jpeg
  • 31626f_8dc53b62d9bdd99_sm.jpeg
  • 31626g_8dc53b630a93d2d_sm.jpeg
  • 31626h_8dc53b6336167be_sm.jpeg
  • 31626i_8dc53b63527c4b1_sm.jpeg
  • 31626j_8dc53b637220eeb_sm.jpeg
  • 31626k_8dc53b6396ec461_sm.jpeg

Mäter ca: 73cm högt & 90x145cm.

Iläggsskivor mäter ca 55cm breda.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK