31818 Väggreliefer/tallrikar. Børnehjælpsdagen. 1900 talets början, Copenhagen mfl.

31818a_8dc5a07dac12e03_med.jpeg
  • 31818a_8dc5a07dac12e03_sm.jpeg
  • 31818b_8dc5a07de7e353b_sm.jpeg
  • 31818c_8dc5a07e1cf8b17_sm.jpeg
  • 31818d_8dc5a07e428ea4c_sm.jpeg
  • 31818e_8dc5a07e66e5474_sm.jpeg
  • 31818f_8dc5a07e87b4d76_sm.jpeg
  • 31818g_8dc5a07eaae874d_sm.jpeg
  • 31818h_8dc5a07ece99a1e_sm.jpeg
  • 31818i_8dc5a07ef3e580b_sm.jpeg
  • 31818j_8dc5a07f1611ab7_sm.jpeg
  • 31818k_8dc5a07f371fd1d_sm.jpeg
  • 31818l_8dc5a07f56c9f2c_sm.jpeg
  • 31818m_8dc5a07f78bc0ff_sm.jpeg
  • 31818n_8dc5a07f993495a_sm.jpeg
  • 31818o_8dc5a07fb73f015_sm.jpeg
  • 31818p_8dc5a07fd783e93_sm.jpeg
  • 31818q_8dc5a07ff21a45d_sm.jpeg
  • 31818r_8dc5a080043d720_sm.jpeg

Mäter 9-12,5cm i diam.

Krackeleringar, nagg sprickor & någon är limmad.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK