32416 Keramiktavlor. Bl.a JIE, Goebel m.m.

32416a_8dc700e0ae7cff4_med.jpeg
  • 32416a_8dc700e0ae7cff4_sm.jpeg
  • 32416b_8dc700e1766dacd_sm.jpeg
  • 32416c_8dc700e19f1bbfd_sm.jpeg
  • 32416d_8dc700e1c4b7fec_sm.jpeg
  • 32416e_8dc700e1e2bff75_sm.jpeg
  • 32416f_8dc700e2051f537_sm.jpeg
  • 32416g_8dc700e224bfc14_sm.jpeg
  • 32416h_8dc700e24a50315_sm.jpeg
  • 32416i_8dc700e26a4617a_sm.jpeg
  • 32416j_8dc700e2887069f_sm.jpeg
  • 32416k_8dc700e2a4ba357_sm.jpeg
  • 32416l_8dc700e2bb97cf7_sm.jpeg
  • 32416m_8dc700e2da3221b_sm.jpeg
  • 32416n_8dc700e2f99979e_sm.jpeg
  • 32416o_8dc700e3182e54b_sm.jpeg
  • 32416p_8dc700e33a2e70d_sm.jpeg
  • 32416q_8dc700e35bf9e58_sm.jpeg
  • 32416r_8dc700e37a9056f_sm.jpeg
  • 32416s_8dc700e39a60620_sm.jpeg
  • 32416t_8dc700e3b9670ed_sm.jpeg
  • 32416u_8dc700e3d5ab780_sm.jpeg

Största mäter ca: 20x31cm.

De finns nagg, skador, se gärna bilderna.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK