32818 2 Hinkar/spannar. Polen, Emaljerad plåt.

32818a_8dc7bd18ae4d6c6_med.jpeg
  • 32818a_8dc7bd18ae4d6c6_sm.jpeg
  • 32818b_8dc7bd18be73825_sm.jpeg
  • 32818c_8dc7bd18d9c243d_sm.jpeg
  • 32818d_8dc7bd19067ab1e_sm.jpeg
  • 32818e_8dc7bd19252dd84_sm.jpeg
  • 32818f_8dc7bd194685b7d_sm.jpeg
  • 32818g_8dc7bd19684fdf8_sm.jpeg
  • 32818h_8dc7bd199092577_sm.jpeg
  • 32818i_8dc7bd19afb0aa5_sm.jpeg
  • 32818j_8dc7bd19c64f42d_sm.jpeg
  • 32818k_8dc7bd19d53f21b_sm.jpeg

Mäter ca: 29,5cm höga & 29cm i diam.

Bruksslitage, emaljskador, rost, smutsiga.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK