32820 Balja. Polen, Emaljerad plåt.

32820a_8dc7bd20cc973da_med.jpeg
  • 32820a_8dc7bd20cc973da_sm.jpeg
  • 32820b_8dc7bd20d998c38_sm.jpeg
  • 32820c_8dc7bd20ec738e1_sm.jpeg
  • 32820d_8dc7bd2103286bd_sm.jpeg
  • 32820e_8dc7bd2115e5b75_sm.jpeg
  • 32820f_8dc7bd21272b4ab_sm.jpeg
  • 32820g_8dc7bd213b2846c_sm.jpeg
  • 32820h_8dc7bd2149d106a_sm.jpeg
  • 32820i_8dc7bd215a0867d_sm.jpeg

Mäter ca: 28cm hög & 49x61cm.

Bruksslitage, emaljskador, rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK