32892 FERDINAND LUNDQVIST. Skrivbord, 1900-talets mitt.

32892a_8dc7ff473958364_med.jpeg
  • 32892a_8dc7ff473958364_sm.jpeg
  • 32892b_8dc7ff47513b65e_sm.jpeg
  • 32892c_8dc7ff476d720c7_sm.jpeg
  • 32892d_8dc7ff4788676bf_sm.jpeg
  • 32892e_8dc7ff47a606092_sm.jpeg
  • 32892f_8dc7ff47c309704_sm.jpeg
  • 32892g_8dc7ff47dced5e1_sm.jpeg
  • 32892h_8dc7ff47f8e3a6d_sm.jpeg
  • 32892i_8dc7ff4814d0efe_sm.jpeg
  • 32892j_8dc7ff482cbbfc2_sm.jpeg
  • 32892k_8dc7ff483e8d738_sm.jpeg
  • 32892l_8dc7ff48589382c_sm.jpeg
  • 32892m_8dc7ff4876e2b94_sm.jpeg
  • 32892n_8dc7ff488cff35c_sm.jpeg
  • 32892o_8dc7ff48a57feb8_sm.jpeg
  • 32892p_8dc7ff48b6538ee_sm.jpeg
  • 32892q_8dc7ff48d1e089d_sm.jpeg
  • 32892r_8dc7ff48ec91f1f_sm.jpeg

Fanerat i Mahogny, svängd form.

Mäter ca: 74cm högt & 70x155cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, skav, mindre fanerskada på ett hyllplan.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK