33081 Balja, Emaljerad plåt, Polen.

33081a_8dc892e2aa6abf5_med.jpeg
  • 33081a_8dc892e2aa6abf5_sm.jpeg
  • 33081b_8dc892e2c5d909c_sm.jpeg
  • 33081c_8dc892e2e1918e8_sm.jpeg
  • 33081d_8dc892e2f950376_sm.jpeg
  • 33081e_8dc892e30fa55bf_sm.jpeg
  • 33081f_8dc892e3209c22d_sm.jpeg
  • 33081g_8dc892e3347829e_sm.jpeg
  • 33081h_8dc892e34534329_sm.jpeg
  • 33081i_8dc892e352b3d0e_sm.jpeg
  • 33081j_8dc892e35f9c4fc_sm.jpeg

Mäter ca: 29cm hög & 48x61cm.

Bruksslitage, emaljskador, rost.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK