33101 Radiobord. 1940-talet.

33101a_8dc8a262dbefed5_med.jpeg
  • 33101a_8dc8a262dbefed5_sm.jpeg
  • 33101b_8dc8a2631076a7a_sm.jpeg
  • 33101c_8dc8a2633a9cc4a_sm.jpeg
  • 33101d_8dc8a2636172768_sm.jpeg
  • 33101e_8dc8a2638b3bfd7_sm.jpeg
  • 33101f_8dc8a263b0323ce_sm.jpeg
  • 33101g_8dc8a263d108d74_sm.jpeg
  • 33101h_8dc8a263efcbfe8_sm.jpeg

Mäter ca: 57cm högt & 33x60cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK