33354 Stekfat. "WEXIÖ Guld", Gustavsberg, Arvid Ekberg, 1887-1939

33354a_8dc91d6929d4b6a_med.jpeg
  • 33354a_8dc91d6929d4b6a_sm.jpeg
  • 33354b_8dc91d695b02418_sm.jpeg
  • 33354c_8dc91d698c3d381_sm.jpeg
  • 33354d_8dc91d69b2f2089_sm.jpeg
  • 33354e_8dc91d69d578e7a_sm.jpeg
  • 33354f_8dc91d69ef1c6b4_sm.jpeg
  • 33354g_8dc91d6a0dbe30c_sm.jpeg
  • 33354h_8dc91d6a2ef8754_sm.jpeg
  • 33354i_8dc91d6a4da7ec2_sm.jpeg
  • 33354j_8dc91d6a71314b4_sm.jpeg
  • 33354k_8dc91d6a94698bf_sm.jpeg

Mäter ca: 5cm hög & 23x59cm.

Krackeleringar & missfärgningsfläckar.

Mindre nagg på undersidan av kanten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK