33465 6 Stolar. "Dorota", Polen, 1900-talet.

33465a_8dc95cb7a5f314b_med.jpeg
  • 33465a_8dc95cb7a5f314b_sm.jpeg
  • 33465b_8dc95cb7da22ae2_sm.jpeg
  • 33465c_8dc95cb807506ac_sm.jpeg
  • 33465d_8dc95cb82fb5af8_sm.jpeg
  • 33465e_8dc95cb84c26d02_sm.jpeg
  • 33465f_8dc95cb86a47e53_sm.jpeg
  • 33465g_8dc95cb889c16bd_sm.jpeg
  • 33465h_8dc95cb8a5495ad_sm.jpeg
  • 33465i_8dc95cb8c264f78_sm.jpeg
  • 33465j_8dc95cb8e08fe1d_sm.jpeg
  • 33465k_8dc95cb903327b7_sm.jpeg
  • 33465l_8dc95cb92a5714d_sm.jpeg
  • 33465m_8dc95cb9509a32b_sm.jpeg
  • 33465n_8dc95cb972973e8_sm.jpeg

Mäter ca: 78cm höga, 43cm breda & 42cm i sitthöjd.

Bruksslitage, fläckar, repor, trasigt & slitet tyg på samtliga stolar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK