33894 Diverse porslin. Bl.a Rosenthal, Beyer & Bock m.m.

33894a_8dc9f226faaf8e0_med.jpeg
  • 33894a_8dc9f226faaf8e0_sm.jpeg
  • 33894b_8dc9f22720879e1_sm.jpeg
  • 33894c_8dc9f2273ec417b_sm.jpeg
  • 33894d_8dc9f2275084d8c_sm.jpeg
  • 33894e_8dc9f2276476b8b_sm.jpeg
  • 33894f_8dc9f2277617663_sm.jpeg
  • 33894g_8dc9f2278858f7f_sm.jpeg
  • 33894h_8dc9f22798edb5c_sm.jpeg
  • 33894i_8dc9f227a88c320_sm.jpeg
  • 33894j_8dc9f227ba8652e_sm.jpeg
  • 33894k_8dc9f227cd1ce5b_sm.jpeg
  • 33894l_8dc9f227e0d9641_sm.jpeg
  • 33894m_8dc9f227f4b94be_sm.jpeg
  • 33894n_8dc9f22806ff824_sm.jpeg
  • 33894o_8dc9f22818d6331_sm.jpeg
  • 33894p_8dc9f228287bdf4_sm.jpeg
  • 33894q_8dc9f228374c959_sm.jpeg
  • 33894r_8dc9f2284a89d5f_sm.jpeg
  • 33894s_8dc9f2285dd27ea_sm.jpeg
  • 33894t_8dc9f2286e0d318_sm.jpeg
  • 33894u_8dc9f2287b20b87_sm.jpeg
  • 33894v_8dc9f22886fc65b_sm.jpeg
  • 33894x_8dc9f228925f5a9_sm.jpeg
  • 33894y_8dc9f228a2861e3_sm.jpeg
  • 33894z_8dc9f228b3a05b1_sm.jpeg
  • 33894A_8dc9f228c4c9296_sm.jpeg
  • 33894B_8dc9f228d57ad37_sm.jpeg
  • 33894C_8dc9f228e6ab349_sm.jpeg

Är i gott bruksskick.

Ett nagg på lockets kant.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK