33982 Äldre säckkärra. Tidigt 1900-tal.

33982a_8dca1914658ac87_med.jpeg
  • 33982a_8dca1914658ac87_sm.jpeg
  • 33982b_8dca19148491059_sm.jpeg
  • 33982c_8dca1914a5c3e74_sm.jpeg
  • 33982d_8dca1914c703d61_sm.jpeg
  • 33982e_8dca1914ec94268_sm.jpeg
  • 33982f_8dca19150bc374e_sm.jpeg

Mäter ca: 116cm hög.

Åldersrelaterat slitage, spricka.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK