34167 Hyllplan. Bl.a 1 String.

34167a_8dca630beff8407_med.jpeg
  • 34167a_8dca630beff8407_sm.jpeg
  • 34167b_8dca630c03ca27c_sm.jpeg
  • 34167c_8dca630c146b9aa_sm.jpeg
  • 34167d_8dca630c2a3f003_sm.jpeg
  • 34167e_8dca630c3d27ca2_sm.jpeg
  • 34167f_8dca630c4f7942c_sm.jpeg
  • 34167g_8dca630c68ae32c_sm.jpeg
  • 34167h_8dca630c7f80ee7_sm.jpeg
  • 34167i_8dca630c94bbc0c_sm.jpeg

3 st mäter ca: 78x20cm.

3 st mäter ca: 58x20cm.

Märken, fläckar, slitage & skador finns.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK