34529 2 Blåslampor. Optimus & Sievert.

34529a_8dcafe2376af6a1_med.jpeg
  • 34529a_8dcafe2376af6a1_sm.jpeg
  • 34529b_8dcafe23a43c67c_sm.jpeg
  • 34529c_8dcafe23c7792f8_sm.jpeg
  • 34529d_8dcafe23e734c72_sm.jpeg
  • 34529e_8dcafe24067df3d_sm.jpeg
  • 34529f_8dcafe2426a4795_sm.jpeg
  • 34529g_8dcafe2456eed7e_sm.jpeg
  • 34529h_8dcafe247ee172a_sm.jpeg
  • 34529i_8dcafe24b107f31_sm.jpeg
  • 34529j_8dcafe24e644fef_sm.jpeg
  • 34529k_8dcafe251e90bc3_sm.jpeg
  • 34529l_8dcafe254cae2c9_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 24cm.

Bruksslitage, bucklor, smuts.

Funktion okänd.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK